www.eak.cz

elektronická advokátní kancelář
Mgr. Bc. Adam Ptašnik, Ph.D., advokát

Úvodní stránka
Advokátní kancelář
Advokát
Publikace
Nabídka pro věřitele
Nabídka pro dlužníky
Nabídka pro studenty
Nabídka pro klienty stavební spořitelny
 
Česky Polski English Deutsch

Nabídka speciálních služeb pro klienty stavebních spořitelen

Vymáhání neoprávněně účtovaných poplatků za předčasné ukončení

Ve své praxi jsme se setkali s tím, že stavební spořitelny v rámci boje o stávající klienty navyšují poplatky za předčasné ukončení stavebního spoření, zejména v době čerpání meziúvěru. Pokud dojde k navýšení poplatku v době mezi uzavřením smlouvy a jejím ukončení, účtují neoprávněně poplatek navýšený, což zdůvodňují různě. Pravdou je, že mohou účtovat pouze to, co bylo dohodnuto ve smlouvě. Klienti však zaplatí i navýšený poplatek, neboť chtějí ukončit nevýhodný vztah (obvykle meziúvěr) a nahradit jej vztahem výhodným (obvykle hypotékou).

Jestliže jste ukončovali předčasně stavební spoření ve fázi meziúvěru, neváhejte se obrátit na naši advokátní kancelář, která prověří, zda poplatky, které jste zaplatili, po Vás stavební spořitelna požadovala oprávněně, nebo neoprávněně. V tomto případě Vás můžeme zastupovat při vymáhání tohoto poplatku zpět. Vzhledem k našim rozsáhlým zkušenostem dosahujeme vysoké úspěšnosti.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na některý z vpravo uvedených kontaktů. Váš případ nejdříve předběžně zdarma posoudíme, popř. převezmeme Vaše zastupování za velmi zajímavou cenu.

 

Obrana proti neoprávněné výpovědi stavebního spoření stavební spořitelnou

Stavební spořitelny se snaží klienty s nevýhodným úvěrem za každou cenu udržet, naopak klientů s výhodným spořením se často zbavují, a to i protiprávními prostředky. Klientům, kterým mají vyplácet na dnešní dobu vysoké úroky, zasílají výpověď smlouvy o stavením spoření. Často však neoprávněně, přičemž se snaží různě ohnout vlastní všeobecné podmínky.

Jestliže jste výpověď výhodné smlouvy o stavebním spoření od stavební spořitelny obdrželi, neváhejte se obrátit na naši advokátní kancelář, která ověří, zda stavební spořitelna je oprávněna smlouvu vypovědět. Pokud tomu tak není, můžeme Vás úspěšně zastupovat při domáhání se svých práv.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na některý z vpravo uvedených kontaktů. Váš případ nejdříve předběžně posoudíme, popř. převezmeme Vaše zastupování, a to i bezplatně.

 

Adresa:
Nádražní 308/3, 702 00 Ostrava
GPS: 49.834 N, 18.288 E
IČ: 73168351
reg. č. ČAK: 11328
DIČ: CZ8006094866
č. účtu: 2102123756/2700 (UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.)
web: www.eak.cz
e-mail: ptasnik@eak.cz
tel.: 774 EAK CZ0 (774 325 290)
tel./fax: 555 4444 78
ICQ: 413279091

© Adam Ptašnik, 2006 - 2016